מי אנחנו

אנו, קבוצת תושבים שאכפת להם, החלטנו להריץ רשימה עצמאית בראשות דורון ויסברוד לחברות במועצת סביון. זאת בהמשך ישיר להתמודדותנו בבחירות 2008 ולכהונתנו במועצה היוצאת.

במהלך הקדנציה האחרונה התבדלנו כגוף עצמאי שהשתתף בקואליציה. תמכנו בראש המועצה שקיבל את אמון הבוחרים, אך יכולנו לגלות עצמאות מחשבתית שנשללה מחברי סיעתו, שותפינו להנהלה. הניסיון המוכח שצברנו מקנה לנו בקיאות בנושאי המועצה, וגם מעיד על אופן התנהלותנו הצפוי בקדנציה הבאה.

אנו מאמינים כי חשוב שענייני היישוב ינוהלו על ידי מקצוענים. משיקולים מעשיים והכרה במשקלנו האלקטוראלי, רשימתנו מונה ארבעה מועמדים בלבד, המשלבים כולם ניסיון רב עם רקע אקדמי מעשי ומגוון. אף שמדובר רק בארבעה נציגים, הרשימה מונה מהנדס, שלושה עורכי דין, כלכלן, שמאי מקרקעין ושני מוסמכים במדיניות ציבורית. כפי שאתם יכולים להבין מפרסומינו בעבר ובהווה, אנו לומדים כל נושא לפני שאנו מציגים עמדות ופתרונות ולא שולפים מהמותן.

במהלך כל הקדנציה שמרנו על קשר שוטף אתכם, בשעה שהסיעות האחרות מבליחות לקשר עמכם רק בתקופת בחירות. אנו מציגים ניירות עמדה מסודרים ומפיצים את המידע בעיקר באמצעים הווירטואליים שפיתחנו, אשר מתאימים לדעתנו לאוכלוסיית היעד של סביון ולשנת 2013. ברור לנו שצורת פעולה זו מתאימה רק למקום מיוחד כמו סביון, וכי תוכן מעמיק חשוב יותר ממתכונת כרומו משובחת.

בתום מערכת הבחירות אנו מתחייבים להציג את סכום ההוצאות שלנו לציבור הבוחרים וקוראים גם לרשימות המתחרות לנהוג כך. אנו לא נעזרים בתרומות. זהו סממן נוסף של המחויבות שלנו לנהוג כלפי הציבור בפתיחות ובשקיפות מלאה.

כדי שנוכל להפעיל את השפעתנו בתהליך קבלת ההחלטות ולהטותן לכיוון הרצוי ליישוב, אנו זקוקים לנציגות משמעותית במועצה הבאה. כפי שהוכחנו, לא ניצלנו את כוחנו לרעה, גם כאשר הפכנו ללשון המאזניים בשנה האחרונה.

בטרם הצבעה אנו קוראים לכם להשוות את הניסיון הציבורי, בסביון, של המועמדים במקומות הראשונים ברשימתנו עם זה של המועמדים במקומות הראשונים של הרשימות האחרות ואת איכות החומר שאנו מפיקים עם זו של עמיתינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.